Komplexné služby cloudovej adopcie a migrácie

Urobte revolúciu svojho biznisu a získajte konkurenčnú výhodu migráciou do cloudu. Náš cloudový tím bude vašou pravou rukou pri komplexnej cloudovej transformácii vášho podnikania.

0 +

rokov skúseností

0 +

cloudových riešení

0 +

expertov na cloud

Zverte vašu cloudovú transformáciu do našich rúk

Ponúkame komplexné cloudové služby, ktoré splnia vaše obchodné požiadavky a zabezpečia kontinuitu podnikania. Naši cloudoví experti vám poradia v oblasti cloudovej adopcie, posúdia vhodný typ migrácie do cloudu a cloudovú platformu, ktorá pre vás bude najvhodnejšia. Spolupracujeme s poprednými cloudovými vendormi (AWS a Azure) a vieme optimalizovať celkové náklady na vašu infraštruktúru pri implementácii cloudových riešení vo veľkom rozsahu. Zabezpečíme, aby ste sa transformovali na modernú cloudovú organizáciu, získali nové obchodné príležitosti a konkurenčnú výhodu!

Cloudová adopcia

Stratégia prijatia cloudu, plánovanie, stanovovanie priorít a plánovanie migrácie IT infraštruktúry, cloudových natívnych aplikácií a cloudových dátových skladov.

Migrácia do cloudu

Pri migrácií do cloudu potrebujete osvedčenú a konzistentnú stratégiu. Či už potrebujete migrovať aplikácie, dáta alebo celú infraštruktúru, vďaka nám vaša cesta do cloudu prebehne hladko, profesionálne a rýchlo.

Cloud manažment

Udržanie bezproblémového chodu cloudových prostredí si vyžaduje organizovaný dohľad, kontrolu, správu a údržbu. Zabezpečíme vám komplexný cloud manažment.

Poradenstvo a konzultácie

Konzultácie, ktoré vám pomôžu pochopiť výhody a výzvy cloudovej migrácie alebo cloud-natívneho vývoja, definovať zručnosti a školenia potrebné pre úspech projektu, vybrať správne cloudové služby.

Vývoj cloudových aplikácií

Návrh a vývoj natívnych cloudových aplikácií a dátových skladov vrátane návrhu IT infraštruktúry a návrhu CI/CD.

Cloudová optimalizácia

Využite plný potenciál cloudu vo vašom podnikaní. Optimalizujeme vašu existujúcu cloudovú infraštruktúru tak, aby bola vysoko výkonná, nákladovo efektívna a vyťažili ste z nej maximum.

Chcete nákladovo efektívnu a bezpečnú cloudovú transformáciu?

Náš cloud tím je pripravení vám pomôcť, aby ste čo najskôr videli pozitívne výsledky vplyvu cloudových riešení na vaše podnikanie!

Aké benefity vám prinesie cloudová transformácia od Aspecty?

Škálovateľnosť a flexibilita

Naši cloudoví experti s vami budú spolupracovať na návrhu a implementácii cloudovej stratégie, ktorá bude spĺňať špecifické potreby vášho podniku. Pomôžeme vám rýchlo škálovať zdroje podľa potreby a poskytneme vám flexibilitu na efektívne riadenie pracovných záťaží.

Významná úspora nákladov

Pomôžeme vám vybrať tie správne cloudové služby a poskytovateľov pre vaše podnikanie, čo vám umožní výrazne ušetriť kapitálové výdavky a prevádzkové náklady.

Zlepšená spolupráca

Vďaka správne nastavenej cloudovej transformácií budú vaše tímy efektívnejšie spolupracovať a pracovať spoločne na projektoch bez ohľadu na ich umiestnenie. To vám pomôže zvýšiť produktivitu, urýchliť rozhodovanie a podporiť inovácie.

Kontinuita prevádzky

Pomôžeme vám vypracovať spoľahlivý plán obnovy po havárii a kontinuity činnosti, ktorý zabezpečí, že vaše údaje budú vždy dostupné a obnoviteľné v prípade výpadku alebo havárie.

Jednoduchší prístup k inováciám

Pomôžeme vám s implementáciou najnovších cloudových technológií a poskytovateľov, aby ste mali vždy prístup k najlepším nástrojom a zdrojom na rozvoj vášho podnikania.

Zvýšená bezpečnosť

Naše poradenstvo v oblasti cloudu vám pomôže zlepšiť vašu bezpečnostnú pozíciu, znížiť riziko narušenia bezpečnosti údajov a dodržiavať regulačné požiadavky.

Naše vybrané cloudové riešenia

Naši cloudový experti úspešne dokončili viac než 120 cloudových projektov rôzneho rozsahu. Medzi naše najvýznamnejšie cloudové riešenia patria:

Technológie, s ktorými pracujeme

Pracujeme s najkvalitnejšími technológiami v oblasti cloudu a sme partnermi významných cloudových poskytovateľov. Tieto technológie dobre poznáme a dokážeme individuálne zvážiť ich klady i zápory a nájsť  najlepšie riešenie pre vaše jedinečné potreby.

MS partner
o prtnr clr rgb
aws partner logo

Novinky z cloudu

Prečítajte si články o najdôležitejších aspektoch cloud computingu a zaujímavosti a najnovšie trendy z oblasti cloudovej transformácie z nášho blogu.