Váš technologický
partner pre

Váš technologický partner pre cloudovú a digitálnu transformáciu, modernizáciu IT, agilný vývoj softvéru

Vysoko Kvalitné IT Služby

OD ROKU 2010

NAŠI KLIENTI

Najväčšie spoločnosti v oblasti automotive, bankovníctva a telekomunikácií, na ktoré sa denne spoliehajú tisíce ľudí, sa spoliehajú na nás. 

0 +

rokov odbornosti

0 +

IT a cloud profesionálov

0 +

úspešných projektov

hero

PREČO SI FIRMY VYBERAJÚ ASPECTU?

Máme mnohoročné skúsenosti a prinášame do vášho podnikania stabilitu aj v turbulentných časoch. Našou devízou je silná znalosť zákazníka a customer value. Vieme, čo potrebujete a vieme to komplexne zabezpečiť vďaka profesionálnemu tímu expertov. 

1

Náš tím je váš tím

Viac než 80 developerov, cloudových architektov a IT expertov zameraných na cieľ so špecializovanými znalosťami spolupracujú, inovujú a dosahujú trvalo vynikajúce výsledky, s cieľom podporiť váš úspech. 

2

Zameraný na váš biznis

Myslíme na váš produkt, nie len na kód. Zameriavame sa na návratnosť a pridaná hodnota pre nás nie je len slovné spojenie. V každej fáze projektu je na prvom mieste obchodné myslenie.

3

Veríme v partnerstvá

S väčšinou našich partnerov spolupracujeme roky, preto dokonale poznáme vaše potreby a prostredie, v ktorom podnikáte. Rastieme a inovujeme spolu s vami. Váš projekt je aj náš projekt.

PARTNERSTVÁ, KTORÉ NÁS POSÚVAJÚ VPRED

CASE STUDIES

hero

Systém na riešenie problémov
pre Jaguar Land Rover

Pre JLR sme zabezpečili komplexný, inovatívny a jedinečný systém na riešenie problémov založený na platforme s kontajnerovou infraštruktúrou. Využívali sme tiež Kubernetes infraštruktúru, mikroslužby a automatizáciu CI/CD. 

Microservices development architecture
pre PSS

Pre Prvú stavebnú sporiteľňu sme zabezpečili implementáciu architektúry založenej na mikroslužbách, ktorá podporila jej prechod na novú infraštruktúru. Využili sme pri tom framework Spring Boot, Apache Kafka a ELK stack. 

hero