logo-web-red

Cloudová transformácia

Cloudová transformácia má významný vplyv na vaše podnikanie a mala by byť prioritou každej organizácie, ktorá chce zostať konkurencieschopná a držať krok s rýchlosťou technologických zmien. 

Cloud

Cloudová transformácia je proces presunu vybraných aspektov biznisu do cloudu. Podľa vašich obchodných cieľov sa môžu migrovať do cloudu aplikácie, softvérové programy, pracovné plochy, alebo len údaje, či dokonca  celá infraštruktúra. Z komplexného hľadiska má významný vplyv na spôsob podnikania.

Výhody cloudovej transformácie vo vašej spoločnosti

Migrácia do cloudu dáva organizáciám nebývalú flexibilitu rýchlo reagovať na príležitosti, využívať inovácie z platformy alebo sa rýchlo rozširovať, aby uspokojili rastúci dopyt zákazníkov.

Flexibilita

Cloud ponúka podnikom väčšiu flexibilitu v porovnaní s lokálnymi servermi. Ak potrebujete akokoľvek službu rozšíriť, cloud dokáže tento dopyt uspokojiť okamžite bez nutnosti nákladnej aktualizácie IT infraštruktúry.

Lepšia spolupráca

Cloud umožňuje prístup k súborom z ľubovoľného miesta a kedykoľvek. Spolupráca je jednoduchým procesom. Členovia tímu môžu ľahko a bezpečne prezerať a zdieľať informácie na cloudovej platforme.

Nákladová efektivita

Platíte iba za použité zdroje, výdavky na nákup a správu IT infraštruktúry sú efektívnejšie. Využívanie cloudových riešení tiež pomáha spoločnostiam efektívne škálovať svoje zdroje na základe požiadaviek.

Prevencia straty a obnova dát

V prípade cloudového servera sú všetky informácie bezpečne a ľahko dostupné z ľubovoľného zariadenia. Cloudové služby tiež poskytujú rýchlu obnovu dát pre všetky druhy núdzových scenárov.

Zabezpečenie

Úlohou cloudového hostiteľa na plný úväzok je starostlivo monitorovať zabezpečenie, ktoré je podstatne efektívnejšie ako konvenčný vnútropodnikový systém.

Migrácia do cloudu

Ak plánujete digitálnu transformáciu vo vašom podniku, je cloud logickým a optimálnym riešením. Zabezpečovali sme komplexnú migráciu do cloudu mnohým veľkým spoločnostiam a máme skúsenosti s cloudovými riešeniami od najväčších technologických platforiem. Vďaka tomu vieme zabezpečiť, aby aj váš biznis rástol a inovoval vďaka moderným cloudovým riešeniam.