logo-web-red

Transformujme spolu svet digitálnych technológií

Naším cieľom je pomáhať veľkým spoločnostiam transformovať sa na flexibilné, agilné a moderné podniky. Ak sa vám páči, čo robíme a ako pracujeme, pridajte sa k nám a naštartujte svoju kariéru v IT. 

AKO PRACUJEME?

Vážime si našich IT expertov a budujeme kultúru otvorenej komunikácie a tímovej spolupráce. Iba tak vieme prinášať pravú hodnotu našim klientom.

Sme spoločnosť kompletne fungujúca na princípoch moderného IT. Pri práci využívame cloudové a SaaS aplikácie, aby sme našim zamestnancom poskytli čo najviac flexibility a automatizácie.

Pri dodávke našich služieb sa riadime agilnými prístupmi, SCRUM prístupmi a DevOps postupmi. Sme partneri veľkých technologických spoločností a pracujeme s najmodernejšími technológiami. 

BENEFITY

Flexibilita

Dôverujeme našim spolupracovníkom. Dôležitý je pre nás výkon a agilita. Preto pracujeme flexibilne s možnosťou home office.

Profesionálny rozvoj

Ponúkame vám prácu na zaujímavých projektoch pre veľkých hráčov a s najnovšími technológiami. Chceme, aby ste rástli, lebo vtedy rastieme aj my.

Profesijná sebarealizácia

S nami budete ovplyvňovať svet digitálnych technológií. Ceníme si osobný prínos k riešeniam, nápady a inovácie.

Teambuildingy

Organizujeme pravidelné Aspectovice a teambuildingy pre jednotlivé tímy. Utužujeme vzťahy a vieme, že tie najlepšie nápady vznikajú v neformálnom prostredí.

SVET IT NEZMENÍME SAMI. SKÚSME TO SPOLU!

Radi privítame v našom tíme iniciatívnych ľudí so skúsenosťami z IT, cloudových riešení, vývoja softvéru či agilného riadenia projektov. Ak sa chcete rozvíjať v nových prístupoch, technológiách, máte nápady a drive, u nás nájdete to pravé prostredie na sebarealizáciu. Sme otvorená firma s neformálnymi vzťahmi a zaoberáme sa individuálne každým podnetom.