logo-web-red

Zoznámte sa. Sme Aspecta.

Sme slovenská spoločnosť s viac než 10 ročnou tradíciou dodávajúca IT riešenia na mieru podľa špecifických požiadaviek klientov. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami a pomáhame im s transformáciou na rýchle, moderné, agilné a konkurencieschopné firmy.

Vysoko Kvalitné IT Služby

OD ROKU 2010

POSLANIE A VÍZIA

Naším cieľom je pomáhať zákazníkom využívať informačné technológie pre zlepšovanie svojej výkonnosti a podporiť tak ich podnikanie, produkty a rast.

Sme lídrami v oblasti osvojovania si a integrácie inovatívnych prístupov pri tvorbe a prevádzke IT systémov. Dôraz kladieme na komunikáciu, spoluprácu a invenčný prístup, ktoré vedú k zrýchleniu digitalizácie a naštartovaniu agilného fungovania našich klientov. Naše kľúčové aktivity sa zameriavajú na strategické, podnikové a IT poradenstvo a vysoko odborný implementačný servis, podporu a prevádzku. 

Svoju pozornosť sústreďujeme na tie segmenty podnikania, v ktorých zosúladenie biznis požiadaviek a najnovších technologických možností vytvára najväčšiu pridanú hodnotu pre rast výkonu spoločností.

tab photo1 1
Peter STROČKA Aspecta CEO

"Sme inovátorom a spoľahlivým partnerom zvučných značiek v segmentoch bankovníctva, telekomunikácií či automobilového priemyslu."

INOVÁCIE V OBLASTI DIGITÁLNEJ TRANSFORMÁCIE

Našu expertízu a potenciál využívame okrem projektov pre našich zákazníkov aj na tvorbu produktov digitálnej transformácie. Výsledkom sú naše produktové spin-off Solvedio a  GR8IT.

Solvedio predstavuje unikátny produkt pre digitálnu adopciu, ktorý umožňuje našim klientom ale i zákazníkom kdekoľvek na svete zabezpečiť svoju digitalizáciu najmodernejším spôsobom za krátky čas a veľmi nízke náklady. GR8IT našu expertízu v cloude rozvíja na unikátne riešenia a produkty digitálnej transformácie.

PREČO ASPECTA?

Máme mnohoročné skúsenosti a prinášame do vášho podnikania stabilitu aj v turbulentných časoch. Našou devízou je silná znalosť zákazníka a customer value. Vieme, čo potrebujete a vieme to komplexne zabezpečiť vďaka profesionálnemu tímu expertov. 

Inovatívnosť

Neuspokojujeme sa s dobrými riešeniami, hľadáme tie najlepšie. Prinášame invenčnosť do našich služieb a do podnikania našich klientov.

Odbornosť a expertíza

Vďaka skúsenostiam a expertom je našou najcennejšou komoditou know how a odborné znalosti, ktoré z nás robia špičku na trhu.

Agilita

Nepretržite sa posúvame vpred. Prispôsobujeme a transformujeme naše postupy, aby sme maximalizovali efektivitu a produktivitu.

Otvorenosť

Uvedomujeme si rýchlosť zmien okolo nás. Nevnímame ich ako prekážku, ale ako príležitosť a potenciál rastu. Sme otvorení novým technológiám, prístupom i mysleniu.

Budovanie vzťahov

Sme aktívnym iniciátorom vzťahov s našimi klientmi a kolegami. Zakladáme si na dlhodobých partnerstvách, ktoré vedú k otvorenosti a spokojnosti.

Hodnota pre klienta

Neustále zdokonaľujeme a inovujeme naše služby, nie na základe toho, čo potrebujeme my, ale čo potrebujú naši klienti. Vytvárame pre nich pridanú hodnotu.

NAŠE TECHNOLOGICKÉ PARTNERSTVÁ

MS partner
o prtnr clr rgb
aws partner logo
horizontal logo monochromatic white
Sme partner spoločnosti AUTOMATION ANYWHERE +
mirantis logo horizontal two color
Sme partner spoločnosti ELASTIC
Partner spoločnosti Aspecta - Zebra
Sme Gold Business Partner IBM