Zoznámte sa. Sme Aspecta.

Sme slovenská spoločnosť s viac než 10 ročnou tradíciou dodávajúca IT riešenia na mieru podľa špecifických požiadaviek klientov. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami a pomáhame im s transformáciou na rýchle, moderné, agilné a konkurencieschopné firmy.

Vysoko Kvalitné IT Služby

OD ROKU 2010

POSLANIE A VÍZIA

Naším cieľom je pomáhať zákazníkom využívať informačné technológie pre zlepšovanie svojej výkonnosti a podporiť tak ich podnikanie, produkty a rast.

Sme lídrami v oblasti osvojovania si a integrácie inovatívnych prístupov pri tvorbe a prevádzke IT systémov. Dôraz kladieme na komunikáciu, spoluprácu a invenčný prístup, ktoré vedú k zrýchleniu digitalizácie a naštartovaniu agilného fungovania našich klientov. Naše kľúčové aktivity sa zameriavajú na strategické, podnikové a IT poradenstvo a vysoko odborný implementačný servis, podporu a prevádzku. 

We focus on those business areas where the harmonization of business requirements and the latest technological capabilities creates the greatest added value for increasing business performance..

tab photo1 1
Peter STROČKA Aspecta CEO

"Sme inovátorom a spoľahlivým partnerom zvučných značiek v segmentoch bankovníctva, telekomunikácií či automobilového priemyslu."

  INOVÁCIE V OBLASTI DIGITÁLNEJ TRANSFORMÁCIE

  Našu expertízu a potenciál využívame okrem projektov pre našich zákazníkov aj na tvorbu produktov digitálnej transformácie. Výsledkom sú naše produktové spin-off Solvedio a  GR8IT.

  Solvedio predstavuje unikátny produkt pre digitálnu adopciu, ktorý umožňuje našim klientom ale i zákazníkom kdekoľvek na svete zabezpečiť svoju digitalizáciu najmodernejším spôsobom za krátky čas a veľmi nízke náklady. GR8IT našu expertízu v cloude rozvíja na unikátne riešenia a produkty digitálnej transformácie.

  PREČO ASPECTA?

  Máme mnohoročné skúsenosti a prinášame do vášho podnikania stabilitu aj v turbulentných časoch. Našou devízou je silná znalosť zákazníka a customer value. Vieme, čo potrebujete a vieme to komplexne zabezpečiť vďaka profesionálnemu tímu expertov. 

  Inovatívnosť

  We are not satisfied with good solutions. We are in search of the best. We bring inventiveness to our services and our customers' businesses

  Odbornosť a expertíza

  Thanks to our experience and our experts, our most valuable asset is the know-how and expertise that make us a market leader.

  Agilita

  We are constantly on the move. We adapt and change our processes to maximize efficiency and productivity.

  Otvorenosť

  We are aware of the speed of change around us. We see it not as an obstacle, but as an opportunity and potential for growth. We are open to new technologies, approaches and ways of thinking.

  Budovanie vzťahov

  We are an active initiator of relationships with our customers and colleagues. We focus on long-term partnerships that lead to openness and satisfaction.

  Hodnota pre klienta

  We are constantly improving and renewing our services, not based on our own needs, but on those of our customers. We create added value for them.

  NAŠE TECHNOLOGICKÉ PARTNERSTVÁ