Transformujme spolu svet digitálnych technológií

Naším cieľom je pomáhať veľkým spoločnostiam transformovať sa na flexibilné, agilné a moderné podniky. Ak sa vám páči, čo robíme a ako pracujeme, pridajte sa k nám a naštartujte svoju kariéru v IT. 

AKO PRACUJEME?

Vážime si našich IT expertov a budujeme kultúru otvorenej komunikácie a tímovej spolupráce. Iba tak vieme prinášať pravú hodnotu našim klientom.

We are company that works entirely according to the principles of modern IT. At work, we use cloud and SaaS applications to provide our employees with as much flexibility and automation as possible.

In delivering our services, we follow agile approaches and DEVOPs practices. We partner with major technology leaders and work with the latest technologies. 

BENEFITY

Flexibilita

We trust our co-workers. Performance and agility are important to us. That is why we work flexibly with the option of a home office.

Profesionálny rozvoj

We offer you work on interesting projects for large companies and with the latest technologies. We want you to grow, because then we grow too.

Profesijná sebarealizácia

With us, you will impact the world of digital technologies. We value personal contribution to solutions, ideas and innovation.

Teambuildingy

Organizujeme pravidelné Aspectovice a teambuildingy pre jednotlivé tímy. Utužujeme vzťahy a vieme, že tie najlepšie nápady vznikajú v neformálnom prostredí.

SVET IT NEZMENÍME SAMI. SKÚSME TO SPOLU!

We are happy to welcome initiative people with experience in IT, programming or agile project management to our team. If you want to develop yourself in new approaches, technologies, have ideas and drive, you will find the right environment for self-realization with us. We are an open company and respond to every initiative individually.