Zoznámte sa. Sme Aspecta.

Sme slovenská spoločnosť s viac než 10 ročnou tradíciou dodávajúca IT riešenia na mieru podľa špecifických požiadaviek klientov. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami a pomáhame im s transformáciou na rýchle, moderné, agilné a konkurencieschopné firmy.

Vysoko Kvalitné IT Služby

OD ROKU 2010

POSLANIE A VÍZIA

Sme lídrami v oblasti osvojovania si a integrácie inovatívnych prístupov pri tvorbe a prevádzke IT systémov. Dôraz kladieme na komunikáciu, spoluprácu a invenčný prístup, ktoré vedú k zrýchleniu digitalizácie a naštartovaniu agilného fungovania našich klientov. Naše kľúčové aktivity sa zameriavajú na strategické, podnikové a IT poradenstvo a vysoko odborný implementačný servis, podporu a prevádzku. 

Svoju pozornosť sústreďujeme na tie segmenty podnikania, v ktorých zosúladenie biznis požiadaviek a najnovších technologických možností vytvára najväčšiu pridanú hodnotu pre rast výkonu spoločností. Sme inovátorom a spoľahlivým partnerom zvučných značiek v segmentoch bankovníctva, telekomunikácií či automobilového priemyslu. 

tab photo1 1
Peter STROČKA Aspecta CEO

“Našim cieľom je pomáhať zákazníkom využívať informačné technológie pre zlepšovanie svojej výkonnosti a podporiť tak ich podnikanie, produkty a rast.”

  INOVÁCIE V OBLASTI DIGITÁLNEJ TRANSFORMÁCIE

  Našu expertízu a potenciál využívame okrem projektov pre našich zákazníkov aj na tvorbu produktov digitálnej transformácie. Výsledkom sú naše produktové spin-off Solvedio a  GR8IT.

  Solvedio predstavuje unikátny produkt pre digitálnu adopciu, ktorý umožňuje našim klientom ale i zákazníkom kdekoľvek na svete zabezpečiť svoju digitalizáciu najmodernejším spôsobom za krátky čas a veľmi nízke náklady. GR8IT našu expertízu v cloude rozvíja na unikátne riešenia a produkty digitálnej transformácie.

  PREČO ASPECTA?

  Máme mnohoročné skúsenosti a prinášame do vášho podnikania stabilitu aj v turbulentných časoch. Našou devízou je silná znalosť zákazníka a customer value. Vieme, čo potrebujete a vieme to komplexne zabezpečiť vďaka profesionálnemu tímu expertov. 

  Inovatívnosť

  Neuspokojujeme sa s dobrými riešeniami, hľadáme tie najlepšie. Prinášame invenčnosť do našich služieb a do podnikania našich klientov.

  Odbornosť a expertíza

  Vďaka skúsenostiam a expertom je našou najcennejšou komoditou know how a odborné znalosti, ktoré z nás robia špičku na trhu.

  Agilita

  Nepretržite sa posúvame vpred. Prispôsobujeme a transformujeme naše postupy, aby sme maximalizovali efektivitu a produktivitu.

  Otvorenosť

  Uvedomujeme si rýchlosť zmien okolo nás. Nevnímame ich ako prekážku, ale ako príležitosť a potenciál rastu. Sme otvorení novým technológiám, prístupom i mysleniu.

  Budovanie vzťahov

  Sme aktívnym iniciátorom vzťahov s našimi klientmi a kolegami. Zakladáme si na dlhodobých partnerstvách, ktoré vedú k otvorenosti a spokojnosti.

  Hodnota pre klienta

  Neustále zdokonaľujeme a inovujeme naše služby, nie na základe toho, čo potrebujeme my, ale čo potrebujú naši klienti. Vytvárame pre nich pridanú hodnotu.

  NAŠE TECHNOLOGICKÉ PARTNERSTVÁ