logo-web-red

Aspecta sa stala cloudovým partnerom spoločnosti Oracle

Aspecta už niekoľko rokov využíva produkty a služby Oracle – jednej z najväčších technologických spoločností na svete. Pred pár týždňami sme sa stali tiež oficiálnym certifikovaným Oracle Cloud Partnerom, aby sme mohli našim zákazníkom prinášať ešte lepšie cloudové služby a posúvať ich cloudovú transformáciu na novú úroveň.

„S viac ako 80 skúsenými IT profesionálmi a viac ako 300 dokončenými projektmi sme sa stali poskytovateľom poradenských, implementačných a spravovaných služieb pre Oracle Cloud.“

Riadenie cloudovej transformácie si vyžaduje špičkové technológie. Ich využívanie si zas vyžaduje odborné znalosti a spoluprácu. Oracle Cloud je platforma cloud computingu ponúkaná spoločnosťou Oracle, v ktorej je možné využívať širokú škálu cloudových služieb, vrátane infraštruktúry ako služby (IaaS), platformy ako služby (PaaS) a aplikácií ako služby (SaaS). Tieto služby nám pomáhajú zefektívňovať vaše podnikanie, robiť ho konkurencieschopným, flexibilným a moderným.

Aj to bol jeden z dôvodov prečo sme sa rozhodli stať oficiálnym certifikovaným partnerom spoločnosti Oracle. Ako člen globálnej partnerskej siete Oracle (OPN) dokážeme v  Aspecte poskytovať profesionálne služby a odborné znalosti, ktoré potrebujete na to, aby ste transformovali svoje podnikanie na moderný biznis 21. storočia, ktorý neprekvapia žiadne trhové turbulencie a dokáže rýchlo a adekvátne reagovať na technologické zmeny. Okrem iného nám to tiež prináša možnosť zvyšovať zručnosti našich spolupracovníkov v technológiách Oracle novej generácie, aby sme získali praktické skúsenosti s najnovšími riešeniami Oracle Cloud. 

Gesellschaft Oracle už viac ako štyri desaťročia prináša inovácie, na ktorých sú postavené celé odvetvia. Tu je niekoľko faktov a čísel, ktoré poukazujú na mnohé spôsoby, ktorými túto inováciu naďalej dodávame našim zákazníkom, partnerom a komunitám.

  • 430 000 zákazníkov v 175 krajinách,
  • 70 miliárd dolárov vo výskume a vývoji od roku 2004,
  • 20 000 partnerov po celom svete,
  • 135 000 zamestnancov,
  • 10 000 špecialistov zákazníckej podpory a servisu, ktorí hovoria 29 jazykmi,
  • 19 000 implementačných konzultantov,
  • prvá a jediná autonómna databáza na svete,
  • najširšia a najhlbšia súprava cloudových aplikácií v odvetví,
  • viac ako 18 000 patentov po celom svete,
aspecta logo

Oracle partner program a jeho výhody

Oracle Partner program je program spoločnosti Oracle, ktorý umožňuje spoločnostiam ako je Aspecta zapojiť sa do spolupráce s Oracle a poskytovať služby a riešenia založené na ich produktoch. Cieľom programu je podporovať partnerov pri vývoji a predaji riešení Oracle, ako aj poskytnúť im prístup k technickej podpore, vzdelávaniu a marketingovým aktivitám spoločnosti. Partneri programu môžu získať certifikáciu v rôznych oblastiach, ako je napríklad implementácia aplikácií, vývoj aplikácií alebo správa a údržba systémov Oracle. Program ponúka aj rôzne úrovne účasti, v závislosti od toho, aké služby a riešenia partneri poskytujú a aká je ich úroveň zapojenia do spolupráce s Oracle.

Toto partnertsvo prináša množstvo výhod aj našim zákazníkom. Keďže máme plný prístup k technickej podpore, máme k dispozícii najnovšie Oracle Cloud produkty a inovácie a sme schopní im poskytovať najnovšie technológie a riešenia promptnejšie a na lepšej úrovni.

o prtnr clr rgb
aspecta logo

Aspecta a Oracle Cloud

Aspecta tím disponuje niekoľkými desiatkami skúsených cloudových špecialistov s medzinárodnými skúsenosťami, ktorí realizovali a realizujú výhradne cloudové projekty.

Naši cloudoví špecialisti vám môžu pomôcť s rôznymi úlohami, ako je napríklad výber vhodných šlužieb v Oracle Cloud, implementácia a správa cloudových služieb, vývoj aplikácií v cloude, migrácia údajov a aplikácií do cloudu, ako aj poskytovanie technickej podpory pre cloudové služby. Môžu tiež pomôcť s integráciou Oracle Cloud do vašich existujúcich procesov a aplikácií a poskytnúť podporu pri riešení problémov.

Keď budete potrebovať pomoc s Oracle Cloud, neváhajte sa obrátiť na našich expertov.

Páčil sa vám článok?

Melden Sie sich für den Newsletter an
Zdieľajte ho na sociálnych sieťach