logo-web-red

GR8IT: Špecializované cloudové služby pre transformáciu podnikania

Vďaka hlbokým znalostiam v oblasti cloud computingu a odhodlaniu udržať si náskok pred konkurenciou, sme v Aspecte nedávno založili nový biznisový spin off s názvom GR8IT. Prečo vznikol, prečo sme si vybrali za oblasť pôsobenia práve cloud computing a aké jedinečné výhody tento krok ponúka manažérom a majiteľom spoločností?

aspecta logo

Nový horizont v oblasti cloud computingu

Spoločnosť GR8IT j.s.a. vznikla na základe strategických diskusií v rámci našej spoločnosti, ktorých cieľom bolo identifikovať kľúčové oblasti rastu formujúce podnikateľské prostredie v nadchádzajúcom desaťročí. Keďže spoločnosť Aspecta si uvedomuje významný potenciál cloudovej transformácie, rozhodli sme sa prijať vizionárske rozhodnutie vytvoriť špecializovanú spoločnosť, ktorá by sa zamerala výlučne na túto oblasť.

„Týmto krokom sme chceli využiť a ďalej rozvíjať svoju expertízu v oblasti cloudu a vytvoriť z GR8IT lídra v poskytovaní riešení a produktov cloudovej transformácie s primárnym zameraním na hybridné multicloudové a cloudové služby pripravené pre širší trh,“ hovorí Peter Stročka, CEO Aspecty. Andrej Krátky, technical lead Aspecty a jeden zo zakladateľov celej myšlienky dodáva: Keď sme uvažovali o tom, čo pre najbližšie desaťročie môže dávať zmysel robiť na Slovensku a okolitých trhoch pre spoločnosti rôznych veľkostí od Enterprise až po SME a SoHo, prirodzene nám z diskusie vyšla cloudová transformácia. Záverom bolo, že je potrebné vytvoriť silný tím s vysokou mierou kvalifikácie a agility a portfólio digitálnych cloud produktov, ktoré bude optimalizované na najčastejšie sa vyskytujúce požiadavky klientov.“

Vyčlenenie GR8IT ako samostatnej spoločnosti predstavuje strategický krok pre rozvoj našej expertízy v oblasti cloudových riešení a poskytovanie špecializovaných služieb spoločnostiam rôznych veľkostí a zamerania.

aspecta logo

Dôveryhodný partner pre úspešný cloud

Pri zvažovaní cloudovej transformácie manažéri a majitelia stredných a veľkých spoločností často čelia mnohým zložitostiam a neistotám. Spolupráca so špecializovanou spoločnosťou, ako je GR8IT, môže tieto obavy zmierniť a poskytnúť cenné vedenie počas celého procesu. Hlboké odborné znalosti spoločnosti a jej exkluzívne zameranie na cloudové produkty a služby jej umožňujú držať krok s  najnovšími trendami v odvetví, čo zaručuje, že klienti dostanú najmodernejšie riešenia.

Portfólio digitálnych cloudových produktov, ktoré sme optimalizovali pre často sa vyskytujúce požiadavky klientov, navyše poskytuje podnikom ďalšiu výhodu. Tieto riešenia sú navrhnuté tak, aby zefektívnili prevádzku, zvýšili škálovateľnosť, zlepšili bezpečnosť údajov a zvýšili efektivitu nákladov. Spoluprácou so spoločnosťou GR8IT môžu podniky využiť tieto jedinečné ponuky na získanie konkurenčnej výhody a urýchlenie svojej cesty k digitálnej transformácii.

 

aspecta logo

Cloudová transformácia prostredníctvom služieb od GR8IT

Hlavným poslaním spoločnosti je pomáhať podnikom naplno využiť potenciál cloudu a nájsť prostredníctvom neho nové možnosti rastu. Vďaka tímu vysokokvalifikovaných a agilných odborníkov na cloud computing a cloudovú transformáciu vytvára GR8IT jedinečné digitálne riešenia a produkty prispôsobené špecifickým potrebám každého klienta. Využitie hybridného multicloudového prístupu zabezpečuje, aby sa podniky mohli efektívne orientovať v zložitých podmienkach cloudovej transformácie a dostávali inovatívne, efektívne a účinné riešenia svojich jedinečných výziev.

Špecializuje sa na služby dodávané prostredníctvom projektov a digitálnych prostriedkov. Služby, ktoré sme vytvorili pokrývajú všetko, čo moderný biznis potrebuje – od prvotného prijatia cloudu až po riešenie zložitých problémov v multi-cloudovom prostredí,vysvetľuje Andrej Krátky.

Okrem komplexnej cloudovej transformácie, cloudovej migrácie, správy privátnych cloudov či cloud inžinieringu, medzi najvýznamnejšie služby aktuálne patria:

CLOUD CLINIC

Pri správe cloudového prostredia sa môžu vyskytnúť mnohé výzvy, ktorých riešenie si vyžaduje rýchly zásah. GR8IT poskytuje okamžitú pomoc a riešenie problémov, s ktorými sa organizácie môžu stretnúť. Vďaka svojim hlbokým odborným znalostiam v oblasti cloudových technológií tím GR8IT dokáže zabezpečiť bezproblémovú prevádzku, proaktívne monitorovanie a rýchle riešenie problémov.

CLOUDOVÁ ADOPCIA

GR8IT sa dokáže postarať o to, aby podniky mali pevný základ pre svoju cloudovú infraštruktúru. Organizáciám poskytuje poradenstvo pri výbere najbezpečnejších a najvýkonnejších cloudových platforiem na svete a zabezpečuje, aby ich údaje, aplikácie a infraštruktúra boli umiestnené v prostredí, ktoré spĺňa ich jedinečné požiadavky.

PODNIKOVÁ ARCHITEKTÚRA

GR8IT pomáha podnikom pri analýze, návrhu a implementácii architektúry, ktorá je optimálna, vysoko výkonná a podporuje ich ciele. Využitím hlbokých znalostí cloudových technológií GR8IT pomáha organizáciám vytvoriť škálovateľnú, flexibilnú a odolnú infraštruktúru, ktorá sa dokáže prispôsobiť meniacim sa potrebám podniku.

gr8 web

CHCETE VYSOKO EXPERTNÉ CLOUDOVÉ SLUŽBY?

Navštívte web GR8IT a zistite, ako vám naša sesterská spoločnosť dokáže pomôcť s vašimi cloudovými výzvami. 

Dozvedieť sa viac
aspecta logo

Záver

Cloud computing sa stáva neoddeliteľnou súčasťou obchodného úspechu a prijatie cloudu bude skôr či neskôr nevyhnutnosťou pre každý konkurencieschopný biznis. Prijatím cloudu dokážete zefektívniť procesy, zlepšiť spoluprácu, zlepšiť skúsenosti zákazníkov a preniknúť na nové trhy. Cloudová transformácia je však komplexnou záležitosťou a zvoliť si na tejto ceste dôveryhodného, zodpovedného a skúseného partnera je strategickým prvkom úspechu. Chceme, aby bol takýmto partnerom pre vás GR8IT. Začnite spolupracovať s GR8IT ešte dnes, predbehnite konkurentov a využite potenciál cloudových technológií pre vaše podnikanie naplno. 

Páčil sa vám článok?

Prihláste sa do newslettera
Zdieľajte ho na sociálnych sieťach