logo-web-red

Aspecta získala Certifikát odbornosti v predaji Oracle Java SE Universal Subscription

Naša spoločnosť je dlhoročným partnerom spoločnosti Oracle. V týchto dňoch sme okrem iného splnili aj požiadavky na odbornosť v predaji Oracle Java SE Universal Subscription koncovým používateľom z verejného sektora vo východnej Európe a môžeme tak ponúkať naším partnerom najkompletnejšiu podporu a pokročilé funkcie správy, ktoré sú dnes k dispozícii.

aspecta logo

Oracle Java SE Universal Subscription

Java je bezpochyby jedným z najvýkonnejších programovacích jazykov a vývojových platforiem na svete. S Oracle Java SE Universal Subscription máte prístup k najkomplexnejšej podpore a pokročilým správcovským funkcionalitám, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. Vaše podnikové investície budú v bezpečí vďaka pravidelným bezpečnostným aktualizáciám a špičkovej podpore od skúsených odborníkov na Java. Okrem toho sa teraz vaše predplatné rozširuje o Oracle GraalVM Enterprise Edition, Java SE Subscription Enterprise Performance Pack a Java Management Service, ktorý je súčasťou služby Oracle Cloud. Táto služba umožní monitorovať a efektívne spravovať všetky vaše Java nasadenia. 

S našou expertízou potvrdenou certifikátom od Oracle sme pripravení prinášať Vám ešte lepšie a profesionálnejšie služby v tejto oblasti, aby dosiahnutie vašich obchodných cieľov a úspechu bolo ešte jednoduchšie. 

oracle java aspecta