logo-web-red

Aspecta získava prestížne ocenenie Oracle Partner roka FY2024

Oracle Slovensko úspešne zavŕšilo fiškálny rok 2024 a pri tejto príležitosti ocenilo svojich najvýkonnejších partnerov za mimoriadne úspechy v rôznych kategóriách. Prestížne ocenenie Oracle Partner roka FY 2024 získala za svoje vynikajúce výsledky v predaji a implementácii riešení Oracle spoločnosť Aspecta. 

26. jún 2024 ┃ 3 minúty čítania

aspecta logo

Uznanie excelentnosti partnerov 

Oracle každoročne udeľuje ocenenia za vynikajúce obchodné výsledky, čím vzdáva hold partnerom, ktorí dokázali maximálne zužitkovať výhody spolupráce. V súčasnosti Oracle Slovensko kooperuje s viac ako 100 partnerskými spoločnosťami zapojenými do siete Oracle Partner Network. Aspecta, s.r.o. sa stala absolútnym víťazom hodnotenia partnerskej spolupráce a radí sa medzi popredných dodávateľov a integrátorov IT a cloudových riešení na Slovensku. 

Pre Oracle je partnerská spolupráca kľúčovým prvkom stratégie, keďže partneri zohrávajú nezastupiteľnú úlohu pri oslovovaní trhu a informovaní zákazníkov o neustále sa rozširujúcom portfóliu produktov spoločnosti. 

aspecta logo

Aspecta - Partner roka FY 2024: Triumf inovácie a odbornosti 

Aspecta partner Oracle

Toto významné ocenenie odovzdal Vladimír Labanc, riaditeľ konzultačnej divízie Oracle Slovensko, v bratislavskom sídle spoločnosti. Za Aspectu ho s hrdosťou prevzal Ivan Krištek. 

“Ocenenie nás nesmierne teší a zaväzuje. Naším poslaním je poskytovať klientom špičkové služby a partneri ako Oracle nám to umožňujú. Táto spolupráca nám zároveň otvára dvere k neustálemu rozvoju našich odborných znalostí a schopností, z čoho profitujú naši kolegovia i zákazníci. Sme vďační Oracle Slovensko za ich neoceniteľnú podporu a motiváciu. Vidíme veľký potenciál v budúcich spoločných projektoch a v implementácii inovácií pre našich klientov, predovšetkým v oblasti cloudových riešení, ako sú Oracle Exadata Cloud@Customer a Oracle Cloud Infrastructure, ale aj v iných oblastiach. Osobitné poďakovanie patrí našim konzultantom za ich neúnavné úsilie a úspešné získanie certifikátov.” 

aspecta logo

Oracle PartnerNetwork: Ekosystém inovácií

Oracle PartnerNetwork (OPN) predstavuje program Oracle, ktorý partnerom poskytuje komplexné nástroje na zefektívnenie vývoja, predaja a implementácie riešení Oracle. Súčasťou OPN sú rozsiahle možnosti školení a podpory na prehĺbenie špecializovaných znalostí v oblasti produktov a riešení Oracle. 

Oracle: Líder v digitálnej transformácii 

Oracle Corporation sa radí medzi globálnych lídrov v oblasti vývoja relačných databáz, nástrojov na vývoj a správu databáz, systémov na riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM), ako aj Oracle Cloud Infrastructure (OCI). OCI predstavuje cloud novej generácie, navrhnutý s cieľom zabezpečiť rýchlejšiu, bezpečnejšiu a efektívnejšiu prevádzku akejkoľvek aplikácie v éra digitálnej transformácie. 

oracle ocenenie aspecta partner roka2
oracle ocenenie aspecta partner roka

Prihláste sa na odber a neunikne vám žiadny článok

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho